Javascriptleri Aktif Edin

Hizmetlerimiz
Grafik Tasarım

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu grafik hizmetlerini, profesyonel grafikerlerimiz eşliğinde baskıya hazır hale getirmekteyiz.

img
img
img
imgCTP Hizmetlerimiz

Kalıplarımız, Kodak Trensetter Termal CTP ünitesi ile çevreye duyarlı, yüksek kalitede baskıya uygun olarak üretilmektedir. Klasik nokta değerinin yanında 2 çeşit özel tramlama değerleriyle baskılarınızı gerçeğe yakın hatta gerçek kadar canlı üretebilmekteyiz. Pozlanmış kalıpların renk ayarları ofset baskı makinamıza otomatik olarak gönderilmektedir.

img
imgFiyatlandırma

Fiyatlandırmada, hızlı geri dönüş ve doğru fiyatlandırmayı hedefleyen firmamız, kullandığı ERP programı sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başarmıştır.

img
imgOfset Baskı Hizmetleri

Teknolojik gelişmeler, Özlem Matbaa için çok önemlidir. 5+lak üniteli son sistem ofset baskı makinalarımızla yüksek kalitede saatte 16,000 tabaka kağıt işlemekteyiz. PCD-SII ölçüm cihazıyel baskı kalitemizi sabit tutarak Eizo Ekranlar yardımıyla kalitemizi sürekli kontrol etmekteyiz. Mükemmel baskı kalitesi firmamızın olmazsa olmazıdır.

img
img
img
imgBaskı Sonrası

Zamanında ve mükemmel iş teslimatı yapmak bizim için çok önemlidir. Baskı sonrasında katlama, otomatik harman, otomatik tel dikiş, iplik dikiş, kapak takma, özel kesim, yapıştırma ve özel efekt uygulamalarıyla donatılmış cilt atölyemiz, uzman kadrosuyla baskılarımıza değer katmaktadır.

img
img
img
imgTeslimat

Yurt içi ve yurt dışı geniş teslimat ağımız ile ürünlerin müşterilerimize sorunsuz olarak teslim edilmesi sağlanır.

img
img