Javascriptleri Aktif Edin
Özlem Matbaa
Hakkında
1985 yılında kurulan Özlem Matbaacılık, güçlü ve kararlı yapısıyla, İstanbul’daki entegre tesislerinde müşterilerine hizmet vermektedir.
Özlem Matbaacılık, baskı ve baskı sonrası bölümlerini yeni teknolojik yatırımlarla güçlendirip, dünya standartlarında üretim kalitesine ulaşmış, sektöründe her zaman bilinen ve takip edilen bir firma olarak, lider kuruluşlar arasında olmayı her zaman başarmıştır.
Bugün, ticari ve kurumsal baskılar, ambalaj ve özel tasarım ürünlerde uzmanlaşan firmamız, dünyanın her yerine ihracat yapabilen, genç dinamik yönetim kadrosu ve güçlü parkuru ile hizmet veren bir şirkettir.
Özlem Matbaacılık, müşterilerine nihai planlamadan son teslime kadar profesyonel çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, yüksek kaliteli baskı hizmeti ve kapsamlı iletişim hizmeti ile en iyi kaliteyi sunmaya devam etmektedir.
En büyük tutkumuz, müşterilerimizle olan güven ve uzun soluklu ortaklıktır.
Vizyonumuz
21. Yüzyıla uygun olarak gelişen dijital teknolojileri yakından takip edip, bu teknolojileri firma çalışanlarımızla ve müşterilerimizle birleştirip daima yenilikçi firmalar arasında yer almak
Misyonumuz
Kaliteli Baskı ve Hizmet, Zamanında teslimat, Optimum fiyatlandırma