Javascriptleri Aktif Edin

Satış ve Pazarlama

Üretim aşamasını iyi bilen, müşterilerimize doğru bilgi ve hızlı geri dönüşü hedefleyen satış ve pazarlama ekibimiz , müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

img

Grafik Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu grafik hizmetlerini, profesyonel grafikerlerimiz eşliğinde baskıya hazır hale getirmekteyiz.

img

CTP

Kalıplarımız, Kodak Trensetter Termal CTP ünitesi ile çevreye duyarlı, yüksek kalitede baskıya uygun olarak üretilmektedir. Klasik nokta değerinin yanında 2 çeşit özel tramlama değerleriyle baskılarınızı gerçeğe yakın hatta gerçek kadar canlı üretebilmekteyiz. Pozlanmış kalıpların renk ayarları ofset baskı makinamıza otomatik olarak gönderilmektedir.

img

Üretim Kontrol

Matbaamız için özel üretilen ERP Programımızda hazırlanan tekliflerimiz siparişe dönüştüğü zaman, program sayesinde üretimin her aşaması kontrollü ve planlı bir şekilde yapılabilmektedir.

img

Baskı

Teknolojik gelişmeler, Özlem Matbaa için çok önemlidir. 5+lak üniteli son sistem ofset baskı makinalarımızla yüksek kalitede saatte 16,000 tabaka kağıt işlemekteyiz. PCD-SII ölçüm cihazıyel baskı kalitemizi sabit tutarak Eizo Ekranlar yardımıyla kalitemizi sürekli kontrol etmekteyiz. Mükemmel baskı kalitesi firmamızın olmazsa olmazıdır.

img

Baskı Sonrası

Zamanında ve mükemmel iş teslimatı yapmak bizim için çok önemlidir. Baskı sonrasında katlama, otomatik harman, otomatik tel dikiş, iplik dikiş, kapak takma, özel kesim, yapıştırma ve özel efekt uygulamalarıyla donatılmış cilt atölyemiz, uzman kadrosuyla baskılarımıza değer katmaktadır.

img

Kalite Kontrol

Üretimin her aşamasında olduğu gibi , üretim sonunda da nihai ürünlerin kalite kontrolden geçirilip müşterilere teslime hazır hale gelmesi sağlanır.

img

Zamanında Teslimat

Yurt içi ve yurt dışı geniş teslimat ağımız ile ürünlerin müşterilerimize sorunsuz olarak teslim edilmesi sağlanır.

img

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizden aldığımız memnuniyet duygusu firmamız için önemli bir değer olduğundan, bu konuda bütün ekibimiz müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

img
16000
Saat / Tabaka Kağıt Baskı
26
Makina Parkuru
22
Ülkeye İhracat
50
Uzman Personel